Сертифікація систем менеджменту

Сертифікація систем менеджменту підвищує конкурентоспроможність продукції підприємства у зв'язку з більшою довірою, яка виникає до неї у клієнтів. Найбільшою мірою це пов'язано з проходженням сертифікації за міжнародним стандартом з метою забезпечити вихід продукції або послуг компанії на світовий ринок.

Незалежний центр лабораторних досліджень "Еталон", діючи в рамках українського законодавства, має повноваження здійснювати підготовку до сертифікації систем менеджменту клієнтів за такими стандартами:
– ХАССП (HACCP) в Україні;
– ISO 22000 (НАССР);
– ISO 13485;
– ISO 9001;
– ISO 14001;
– OHSAS 18001.

Кожен стандарт має свою специфіку і різні сфери застосування.

Впровадження НАССР, тобто системи, що управляє безпекою харчової продукції, необхідне на підприємствах, які працюють у таких сферах, як громадське харчування, виробництво упаковки для продовольчих товарів, кейтерингу тощо. Ця сертифікація необхідна для експорту харчових продуктів та участі продуктової компанії в державних тендерах в Україні.


Відповідність вимогам стандартів ISO 22000, що управляє безпечним виробництвом продовольства, визнана в усьому світі як найефективніший з погляду економіки засіб, призначений забезпечувати безпеку продуктів харчування по всьому виробничому ланцюжку.


Умови отримання стандарту ISO 13485 покликані відповідати вимогам сучасної охорони здоров'я під час виготовлення медичних виробів. Цей стандарт забезпечує не тільки якість і безпеку медичної продукції. Як показала практика, він сприяє швидкому перетворенню неефективних компаній на прибуткові внаслідок підвищення довіри до виробника.


Міжнародним стандартом ISO 9001 регламентуються завдання, що стоять перед менеджментом якості на підприємстві або організації в будь-якій галузі. Ця сертифікація не є обов'язковою, але власники ISO 9001 отримують очевидну перевагу в тендерах.


Відповідність вимогам сертифіката ISO 14001, спрямованим на збереження і безпеку довкілля, знижує екологічні ризики і змінює на краще імідж компанії.

OHSAS 18001, що регламентує виробничу безпеку, позитивно позначається на результатах кадрової політики будь-якого підприємства.

Переваги

Чому обирають нас?

Integration icon

Компанію визнано найкращою у своїй сфері

КВЕД Технічний контроль та аналіз
Integration icon

Понад 5000 задоволених клієнтів по всьому світу

Надаємо послуги в більш ніж 100 країнах
Integration icon

80% співробітників працюють у цій сфері понад 7 років

Залучено найкращих фахівців країни
Наші контакти

Звʼяжіться з нами

Наша команда буде рада вам допомогти.