Лабораторні дослідження
Посівні якості насіння

Посівні якості насіння

Насінина є основою багатьох сільськогосподарських культур. Воно має бути вирощене, зібране та оброблене правильно для кращого врожаю та якісних результатів посіву.

У хорошому посівному матеріалі відсутні недоліки, які загрожують схожості, а також здоров'ю людини та сільськогосподарських тварин.
Sowing qualities of seeds
Використання насіння хорошої якості призводить до зниження норми висіву, кращої схожості (>70%) та більшої однорідності. Для такого насіння характерний швидкий і ранній ріст, що сприяє підвищенню стійкості до комах і хвороб, а також до зменшення бур'янів. У результаті прибутковість врожаю може збільшитися на 5-20%.

Високоякісне насіння не містить бур'янів, хвороб, комах, патогенних мікроорганізмів та інших сторонніх речовин. Воно також має бути вільним від різних видів механічних ушкоджень, які знижують схожість і силу сходів.

Акредитований центр "Еталон" здійснює тестування посівного матеріалу, до якого входять як кількісні, так і якісні показники. Насіння перевіряється в термін від п'яти до восьми робочих днів. Протоколи випробувань, які є документами, що відповідають встановленому державою зразку, видаються замовникам.

Тестування здійснюється відповідно до офіційних нормативних документів і стандартів (ДСТУ 4138 - 2002, ГОСТ 30483 - 97).

У центрі "Еталон" тестують такі показники:
– органолептики;
– вмісту генно-модифікованих організмів;
– концентрацій токсичних елементів (свинцю; кадмію; миш'яку; ртуті; міді; цинку), – – пестицидів і мікотоксинів;
– вмісту стронцію та цезію;
– натури;
– кількості та якості клейковини.

Данні тестування та аналізу результатів дають змогу зробити висновки про можливість сільськогосподарського використання посівного матеріалу та його подальшої реалізації.
Переваги

Чому обирають нас?

Integration icon

У 2020 році компанію визнано найкращою у своїй сфері

КВЕД Технічний контроль та аналіз
Integration icon

Понад 1500 задоволених клієнтів по всьому світу

Надаємо послуги в більш ніж 100 країнах
Integration icon

80% співробітників працюють у цій сфері понад 7 років

Залучено найкращих фахівців країни
Наші контакти

Звʼяжіться з нами

Наша команда буде рада вам допомогти.